Pages Navigation Menu
Kobiece zakupy

Ubiór jesienią

Ubiór jesienią

Garderobę,jaką powinniśmy ubierać jesienią, można kupi w każdym sklepie odzieżowym, które zmieniają całą kolekcję na jesienno – zimową. W ten sposób będą miały więcej klientów. Przede wszystkim w czasie jesieni powinnyśmy nosić bardziej stonowane ubrania, co nie oznacza, że dodatki nie mogą być kolorowe. Zatem bardzo korzystne w tym czasie będą kolory popiołu, szarości, brązu, beżu. Jednak można także założyć takie kolory jak błękit, czy też czerwień, która nada całemu strojowi pikanterii i życia. Należy zmienić także kształt ubrań, które powinny być bardziej objętościowe, większe i grubsze, co nie oznacza wcale, że będziemy wyglądali grubo. Warto także łączyć różne fasony, gdzie korzystne będzie na przykład dopasowanie spódnicy obszernej z obcisłym topem. Warto także pomyśleć o dobieraniu rajstop o ciepłych barwach do całości stroju, co będzie bardzo korzystne. Warto także pomyśleć o futerkowych dodatkach, które nadadzą całości odpowiedniego wyglądu i sprawią, że będziemy wyglądać ciekawiej.

2 Comments

  1. Teraz chyba kreują modę na pozbycie się szaro-burych ubrań i zastąpienia ich tymi kolorowymi :) Żółty, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy. Nie musi bać się kolorów jesienią.

  2. Teraz na rynku jest taki wybór, że i w kolorach można przebierać. Joanna ma rację, że im bardziej kolorowo, tym lepiej. Świat już dawno odszedł od typowo jesiennych kolorów. Także fantazja jak najmilej widziana.