Pages Navigation Menu
Kobiece zakupy

Jeansy, a figura

Jeansy, a figura

Każda z nas powinna zdawać sobie sprawę ze swoich atutów i wad, w związku z czym ważny jest dobór jeansów. Wiele kobiet popełnia błędy w postaci dobierania zbyt ciasnych jeansów, które wcale nie wyglądają seksownie. Wręcz przeciwnie, sprawiają, że nasze nogi nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Należy także pamiętać, że istnieją różne kroje jeansów, w związku z czym możemy dobrać odpowiedni do własnej figury. Prawie każdej kobiecie pasują jeansy z rozszerzonymi nogawkami. Natomiast nogawki o rozszerzonych nogawkach od góry pasują na kobietę, która ma zbyt szerokie biodra i uda. Dzięki temu optycznie zmniejszymy nasze nogi. Ostatnio modne stały się rurki, które jednak nie pasują do figury każdej kobiety. Szczególnie korzystnie wyglądają w nich kobiety o szczupłych i długich nogach, co sprawia, że stają się bardziej kobiece. Kobiety o każdej figurze mogą założyć spodnie z prostymi nogawkami. Natomiast kobiety o zgrabnych łydkach mogą zakładać jeansy trzy czwarte, dzięki czemu wyglądać będą zgrabnie.

2 Comments

  1. Dodatkowa rada dla pulchnych dziewczyn; unikajcie biodrówek, a przy okazji tych wszystkich jeansów, które mają dużo kieszeni – to optycznie pogrubia. Co rurek to nie koniecznie się z tym zgadzam, w rurkach fajnie wygląda każda dziewczyna, która ma po prostu zgrabne nogi, nie musi być super szczupła – z resztą trudno żeby w wąskie spodnie wcisnęła się dziewczyna z grubymi nogami;)

  2. W naszej społeczności można zauważyć, że nie każdy, a raczej mało kto umie dobrać odpowiednio jeansy do figury. Lecimy w jeden trend, który jest akurat modny, bo jak można ubrać coś, co jest niemodne, nawet jeśli pasuje do naszej figury idealnie?