Pages Navigation Menu
Kobiece zakupy

Dodatkowe punkty

Dodatkowe punkty

Pewne czynności w naszym kraju upowszechniają się i stają codzienności i należą do nich z pewnością zakupy. W czasach komunizmu nie mogliśmy sobie na to pozwolić, ponieważ istnieją problem braku towaru, dzisiaj jednak na cały świecie szaleje konsumpcjonizm, który da się zauważyć na każdym kroku. Jednym z jego objawów jest powstanie wielu centrów handlowych. W związku z tym konkurencyjni sprzedawcy prześcigają się w pomysłach, aby zdobyć jak największą liczbę klientów. Jedną z form promocyjnych są karty, na które możemy przy każdych zakupach zbierać kolejne punkty, Rabaty takie prowadzą najczęściej większe supermarkety. Jednak wchodzą w o także mniejsze sklepy. Dzięki temu, uzyskawszy odpowiednią liczbę punktów możemy korzystać z kuponów rabatowych lub też specjalnych nagród do wyboru. To bardzo ważne, gdyż nie płacimy przy tym nic, a jednak coś możemy zyskać. Dlatego warto założyć taką kartę. Wymaga to oczywiście podania naszych szczegółowych i wyłącznie prawdziwych danych osobowych.

2 Comments

  1. Takie karty to naprawdę fajna sprawa. Zwykle nawet nigdzie nie trzeba się rejestrować. Wystarczy przy zakupach poprosić o kartę, a później pokazywać ją przy kasie podczas kolejnych zakupów. Z systemów punktowych prócz sklepów korzystają również stacje paliw i to chyba one wystartowały z takimi promocjami jako pierwsze.

  2. Niby fajne i ciekawe rozwiązanie, ale tak naprawdę nic nie dające. Zniżki, albo produkty, jakie można otrzymać za nazbierane punkty (wcześniej w takim sklepie trzeba wydać mnóstwo pieniędzy na zakupy) są najczęściej po prostu śmieszne. W żaden sposób nie odpowiadają nawet drobnemu procentowi wartości produktów, jakie kupiliśmy, by takie punkty nazbierać. No ale, kto co lubi…